Stavební pozemky Raduň II

 

POZEMKY VHODNÉ PRO INVESTICI I PRO BYDLENÍ

V ŽÁDANÉ LOKALITĚ  - OBEC RADUŇ

 

K PRODEJI

 

V krásné lokalitě rauňského údolí nabízíme pozemkové parcely, které jsou dle schváleného návrhu územního plánu určeny pro výstavbu rodinných domů. Pozemky o výměrách 4000 m² a 9181 m² se rozkládají v jihovýchodní části obce Raduň směrem na Podvihov a to v těsném sousedství rozsáhlého zámeckého parku. Lokalita přímo vybízí k příjemné procházce či projížďce na kole. Nabídka je vhodná pro každého, kdo hledá spojení pocitu maximálního soukromí a harmonického prostředí v blízkosti města Opavy.

 

OBEC A OKOLÍ

 

Raduň se rozkládá v ústí raduňského údolí, jímž protéká řeka Raduňka. Díky blízkosti města Opavy a dobré dopravní dostupnosti je vyhlédávanou rezidenční lokalitou, jejíž prestiž zvyšuje umístění zámku, oranžérie se zahradou a množství procházkových i turistických tras. V obci lze najít veškerou občanskou vybavenost - základní a mateřskou školu, obecní úřad, místní knihovnu, zdravotnické zařízení - kulturní vyžití stejně jako množství zeleně.

 

OBJEVTE VAŠI BUDOUCÍ NEMOVITOST JIŽ NYNÍ DÍKY VIDEO PROHLÍDCE A NECHTE SE INSPIROVAT ZDE >>

 

Máte zájem o tyto pozemky? Kontaktujte mě prosím, nebo vyplňte kontaktní formulář a já se Vám co nejrychleji ozvu nazpět.

 

Parcela 4000 m² - BLIŽŠÍ INFORMACE ZDE

Parcela 9171 m² - BLIŽŠÍ INFORMACE ZDE

 

Návrh schváleného územního plánu pro lokalitu "Zámecká".

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celkový pohled na pozemky.

Tisknout stránku

Kontaktní formulář

Zašlete nám Vaše dotazy

Opiště text - nechci spam:

Sociální sítě

      © 2017 - Ing. Jana Vitásková Oceňování, prodej a pronájem nemovitostí ~ Bankéř Česká spořitelna
Digitální obchodník
Zpět nahoru